ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 10
ΑΠΟΕΛ 3 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 6
ΑΕΖ 4 5
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 5
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 10
ΑΠΟΕΛ 3 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 6
ΑΕΖ 4 5
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 5
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 10
ΑΠΟΕΛ 3 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 6
ΑΕΖ 4 5
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 5
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 10
ΑΠΟΕΛ 3 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 6
ΑΕΖ 4 5
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 5
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 10
ΑΠΟΕΛ 3 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 6
ΑΕΖ 4 5
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 5
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 10
ΑΠΟΕΛ 3 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 6
ΑΕΖ 4 5
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 5
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 10
ΑΠΟΕΛ 3 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 6
ΑΕΖ 4 5
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 5
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 10
ΑΠΟΕΛ 3 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 6
ΑΕΖ 4 5
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 5
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 10
ΑΠΟΕΛ 3 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 6
ΑΕΖ 4 5
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 5
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 10
ΑΠΟΕΛ 3 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 6
ΑΕΖ 4 5
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 5
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 10
ΑΠΟΕΛ 3 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 6
ΑΕΖ 4 5
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 5
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 10
ΑΠΟΕΛ 3 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 6
ΑΕΖ 4 5
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 5
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 10
ΑΠΟΕΛ 3 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 6
ΑΕΖ 4 5
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 5
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 10
ΑΠΟΕΛ 3 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 6
ΑΕΖ 4 5
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3 5
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1

Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Ανακοινώνεται ότι οι πιο κάτω επαναληπτικοί αγώνες της δεύτερης φάσης του Κυπέλλου Coca - Cola Α' - Β' Κατηγορίας θα μεταδοθούν τηλεοπτικά ως ακολούθως:

Τετάρτη 22 Ιανουαρίου
19:00 ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ
17:00 αντί 15:00 Νέα Σαλαμίνα - Απόλλωνας 

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της.Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.