ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 31 59
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 56
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 56
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 56
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 52
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 31 40
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 31 38
ΑΕΛ 31 36
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 36
ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 31 29
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 31 28
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 31 24

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 31 59
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 56
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 56
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 56
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 52
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 31 40
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 31 38
ΑΕΛ 31 36
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 36
ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 31 29
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 31 28
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 31 24

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 31 59
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 56
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 56
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 56
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 52
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 31 40
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 31 38
ΑΕΛ 31 36
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 36
ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 31 29
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 31 28
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 31 24

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 31 59
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 56
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 56
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 56
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 52
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 31 40
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 31 38
ΑΕΛ 31 36
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 36
ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 31 29
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 31 28
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 31 24

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 31 59
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 56
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 56
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 56
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 52
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 31 40
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 31 38
ΑΕΛ 31 36
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 36
ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 31 29
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 31 28
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 31 24

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 31 59
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 56
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 56
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 56
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 52
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 31 40
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 31 38
ΑΕΛ 31 36
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 36
ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 31 29
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 31 28
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 31 24

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 31 59
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 56
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 56
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 56
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 52
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 31 40
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 31 38
ΑΕΛ 31 36
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 36
ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 31 29
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 31 28
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 31 24

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 31 59
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 56
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 56
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 56
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 52
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 31 40
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 31 38
ΑΕΛ 31 36
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 36
ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 31 29
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 31 28
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 31 24

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 31 59
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 56
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 56
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 56
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 52
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 31 40
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 31 38
ΑΕΛ 31 36
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 36
ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 31 29
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 31 28
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 31 24

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 31 59
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 56
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 56
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 56
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 52
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 31 40
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 31 38
ΑΕΛ 31 36
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 36
ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 31 29
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 31 28
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 31 24

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 31 59
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 56
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 56
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 56
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 52
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 31 40
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 31 38
ΑΕΛ 31 36
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 36
ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 31 29
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 31 28
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 31 24

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 31 59
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 31 56
ΑΠΟΛΛΩΝ 31 56
ΟΜΟΝΟΙΑ 31 56
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 31 52
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 31 40
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 31 38
ΑΕΛ 31 36
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 31 36
ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 31 29
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 31 28
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 31 24

Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Ανακοινώνεται ότι οι πιο κάτω επαναληπτικοί αγώνες της δεύτερης φάσης του Κυπέλλου Coca - Cola Α' - Β' Κατηγορίας θα μεταδοθούν τηλεοπτικά ως ακολούθως:

Τετάρτη 22 Ιανουαρίου
19:00 ΑΕΛ - ΑΠΟΕΛ
17:00 αντί 15:00 Νέα Σαλαμίνα - Απόλλωνας 

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της.Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.