ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 15
ΑΠΟΕΛ 5 13
ΑΕΛ 5 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 11
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 5
ΑΕΖ 5 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 15
ΑΠΟΕΛ 5 13
ΑΕΛ 5 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 11
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 5
ΑΕΖ 5 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 15
ΑΠΟΕΛ 5 13
ΑΕΛ 5 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 11
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 5
ΑΕΖ 5 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 15
ΑΠΟΕΛ 5 13
ΑΕΛ 5 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 11
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 5
ΑΕΖ 5 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 15
ΑΠΟΕΛ 5 13
ΑΕΛ 5 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 11
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 5
ΑΕΖ 5 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 15
ΑΠΟΕΛ 5 13
ΑΕΛ 5 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 11
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 5
ΑΕΖ 5 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 15
ΑΠΟΕΛ 5 13
ΑΕΛ 5 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 11
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 5
ΑΕΖ 5 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 15
ΑΠΟΕΛ 5 13
ΑΕΛ 5 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 11
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 5
ΑΕΖ 5 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 15
ΑΠΟΕΛ 5 13
ΑΕΛ 5 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 11
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 5
ΑΕΖ 5 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 15
ΑΠΟΕΛ 5 13
ΑΕΛ 5 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 11
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 5
ΑΕΖ 5 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 15
ΑΠΟΕΛ 5 13
ΑΕΛ 5 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 11
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 5
ΑΕΖ 5 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 15
ΑΠΟΕΛ 5 13
ΑΕΛ 5 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 11
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 5
ΑΕΖ 5 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 15
ΑΠΟΕΛ 5 13
ΑΕΛ 5 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 11
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 5
ΑΕΖ 5 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5 15
ΑΠΟΕΛ 5 13
ΑΕΛ 5 13
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 11
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 9
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 5
ΑΕΖ 5 5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 1
ΑΡΗΣ 4 3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 4 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 1

Παναγή και Τσαγγάρης θα σφυριξουν στο Κυπελλο

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των πρώτων αγώνων της ημιτελικής φάσης του Κυπέλλου Coca – Cola που θα διεξαχθούν την Τετάρτη 10 Απριλίου. Αναλυτικά οι ορισμοί:

17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΕΛ

Στάδιο: ΓΣΠ
Διαιτητής: ΠΑΝΑΓΗ ΜΑΡΙΟΣ
Α' βοηθός διαιτητής: ΒΙΚΤΩΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
Β' βοηθός διαιτητής: ΤΣΕΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
4ος διαιτητής: ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Παρατηρητής: ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

19:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ-ΑΕΚ

Στάδιο: ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής: ΤΣΑΓΓΑΡΗ ΜΑΡΙΟΣ
Α' βοηθός διαιτητής: ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
Β' βοηθός διαιτητής: ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
4ος διαιτητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΕΛ

Στάδιο: ΓΣΠ
Διαιτητής: ΠΑΝΑΓΗ ΜΑΡΙΟΣ
Α' βοηθός διαιτητής: ΒΙΚΤΩΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
Β' βοηθός διαιτητής: ΤΣΕΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
4ος διαιτητής: ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Παρατηρητής: ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

19:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ-ΑΕΚ

Στάδιο: ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής: ΤΣΑΓΓΑΡΗ ΜΑΡΙΟΣ
Α' βοηθός διαιτητής: ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
Β' βοηθός διαιτητής: ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
4ος διαιτητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της.Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.