ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΛΚΗ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΛΚΗ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΛΚΗ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΛΚΗ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΛΚΗ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΛΚΗ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΛΚΗ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΛΚΗ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΛΚΗ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΛΚΗ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΛΚΗ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 0 0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 0 0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0 0
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0 0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0
ΑΠΟΕΛ 0 0
ΑΛΚΗ 0 0
ΠΑΦΟΣ FC 0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ 0 0
ΕΝΠ 0 0

Ορισμός Διαιτητών φιλικών αγώνων

Ορισμοί διαιτητών και βοηθών διαιτητών για φιλικούς αγώνες που θα δώσουν οι ομάδες μας στο πλαίσιο της προετοιμασίας τους.
 
Παρασκευή 10 Αυγούστου
Μακάρειο Στάδιο
18:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Ερμής Αραδίππου
Ιωάννης Πέτρου (Φίλιππος Κουρράς, Χριστόφορος Πρωτοπαπάς)

Γήπεδο Καρμιώτισσας
18:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών - ΑΕΛ
Μάριος Αντωνίου (Ανδρέας Βίκτωρος, Χαράλαμπος Ιακώβου)
 
Σάββατο 11 Αυγούστου
Βοηθητικό γήπεδο Αγ. Νάπας αρ.13
17:30 Αγία Νάπα – ΑΣΙΛ U19
Ανδρέας Στρούθου (Στυλιανός Διονυσίου, Χρίστος Δημοσθένους)
 
Στάδιο Αναγέννηση Δερύνειας
18:00 Αναγέννηση – Νέα Σαλαμίνα
Χρυσοβαλάντης Θεουλή (Χαράλαμπος Χαραλάμπους, Σωτήρης Βίκτωρος)
 
Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
19:00 Ονήσιλλος Σωτήρας – ΕΝ Παραλιμνίου
Νεόφυτος Νεοφύτου (Πέτρος Πέτρου, Γιώργος Γκίνος)
 
Τρίτη 14 Αυγούστου
Στάδιο Κερύνεια / Επιστροφή
17:30 ΠΑΕΕΚ – ΑΕΖ ζακακίου
Ανδρέας Μ. Αργυρού (Μανώλης Τίγρης, Σάββας Κανάρη)

Κοινοτικό Στάδιο Λιβαδιών
18:30 Διγενής Ορόκλινης - Ερμής Αραδίππου
Βασίλης Δημητρίου (Παύλος Γεωργίου, Νίκος Καλησπέρας)
 
Σάββατο 18 Αυγούστου
Στάδιο Αναγέννηση Δερύνειας
17:30 Αναγέννηση Δερύνειας – Αλκή Ορόκλινης
Αβραάμ Τσούκκας (Ανδρέας Μιχαηλίδης, Τηλέμαχος Τηλεμάχου)

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.