ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 14
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6 10
ΑΕΛ 5 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 10
ΠΑΦΟΣ FC 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 8
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6 7
ΑΛΚΗ 6 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΑΡΗΣ 6 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 14
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6 10
ΑΕΛ 5 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 10
ΠΑΦΟΣ FC 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 8
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6 7
ΑΛΚΗ 6 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΑΡΗΣ 6 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 14
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6 10
ΑΕΛ 5 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 10
ΠΑΦΟΣ FC 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 8
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6 7
ΑΛΚΗ 6 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΑΡΗΣ 6 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 14
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6 10
ΑΕΛ 5 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 10
ΠΑΦΟΣ FC 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 8
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6 7
ΑΛΚΗ 6 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΑΡΗΣ 6 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 14
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6 10
ΑΕΛ 5 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 10
ΠΑΦΟΣ FC 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 8
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6 7
ΑΛΚΗ 6 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΑΡΗΣ 6 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 14
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6 10
ΑΕΛ 5 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 10
ΠΑΦΟΣ FC 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 8
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6 7
ΑΛΚΗ 6 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΑΡΗΣ 6 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 14
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6 10
ΑΕΛ 5 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 10
ΠΑΦΟΣ FC 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 8
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6 7
ΑΛΚΗ 6 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΑΡΗΣ 6 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 14
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6 10
ΑΕΛ 5 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 10
ΠΑΦΟΣ FC 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 8
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6 7
ΑΛΚΗ 6 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΑΡΗΣ 6 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 14
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6 10
ΑΕΛ 5 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 10
ΠΑΦΟΣ FC 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 8
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6 7
ΑΛΚΗ 6 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΑΡΗΣ 6 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 14
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6 10
ΑΕΛ 5 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 10
ΠΑΦΟΣ FC 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 8
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6 7
ΑΛΚΗ 6 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΑΡΗΣ 6 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 14
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6 10
ΑΕΛ 5 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 10
ΠΑΦΟΣ FC 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 8
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6 7
ΑΛΚΗ 6 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΑΡΗΣ 6 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 14
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6 10
ΑΕΛ 5 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 10
ΠΑΦΟΣ FC 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 8
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6 7
ΑΛΚΗ 6 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΑΡΗΣ 6 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 14
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6 10
ΑΕΛ 5 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 10
ΠΑΦΟΣ FC 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 8
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6 7
ΑΛΚΗ 6 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΑΡΗΣ 6 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 14
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 6 10
ΑΕΛ 5 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 6 10
ΠΑΦΟΣ FC 5 8
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 8
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 8
ΑΠΟΕΛ 4 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6 7
ΑΛΚΗ 6 6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΑΡΗΣ 6 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6 3

Πάνε Γιβραλτάρ ΑΕΚ και ΑΕΛ

Η κληρωτίδα έφερε τις δύο ομάδες που θα μας εκπροσωπήσουν στον πρώτο γύρο του Γιουρόπα Λιγκ να κάνυν ταξίδι στο Γιβραλτάρ. Η ΑΕΚ θα κληθεί να αντιμετωπίσει στα πρώτα επίσημα παιχνίδια της στην Ευρώπη την Λίνκολν ενώ η ΑΕΛ θα παίξει με την Σεντ Τζόζεφ. 
Πρόκειατι για ομάδες που δεν αναμένεται να δημιουργήσουν προβλήματα στις ομάδες μας με το πιθανότερο σενάριο να θέλει ΑΕΚ και ΑΕΛ εύκολα να παίρνουν την πρόκριση. 

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.